Usługi

Oferujemy następujące rodzaje usług.

Sprzedaż, projektowanie i montaż ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych

Zaprojektujemy i zamontujemy ogrodzenie w Państwa domu lub firmie perfekcyjnie dopasowane do każdej posesji. W ofercie posiadamy najwyższej jakości ogrodzenia renomowanych producentów. To systemowe rozwiązania bram, furtek i słupków, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Perfekcyjnie dobrane komponenty gwarantują najwyższą jakość wykonanego przez nas montażu. Ogrodzenia zaprojektowane i wykonane przez Bramfeld spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Dodatkowo systemy ogrodzeń, które zakupią Państwo u nas są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zabezpieczone są przed korozją metodą cynkowania ogniowego i malowania proszkowego.

Sprzedaż i montaż bram garażowych i przemysłowych

Nasza oferta to kilka rozwiązań bram garażowych segmentowych, uchylnych, roletowych oraz rozwiernych. Znajdziesz u nas rozwiązania zarówno dla domu jak i dla przemysłu. Bramy przez nas sprzedawane spełniają najwyższe normy jeśli chodzi o jakość wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie bramy z naszej oferty wytwarzane są na nowoczesnych liniach technologicznych. Stal stosowana do produkcji jest ocynkowana i doskonale zabezpieczona przed korozją. Bramy oferowane przez Bramfeld zapewniają również doskonałe parametry termoizolacyjne. Dzięki temu temperatuja w Państwa garażu będzie utrzymywana na optymalnym poziomie. Całość dopewnia prawidłowy i najwyższej jakości montaż realizowany przez naszych specjalistów.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich dostępnych na rynku systemów ogrodzeniowych oraz bram garażowych. Jeśli potrzebują Państwo zmodernizować lub rozbudować swoje ogrodzenie, występuje problem techniczny z bramą garażową lub istnieje potrzeba naprawy istniejącego systemu (niezależnie od producenta) - zapraszamy serdecznie do kontaktu.