Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową. Oferujemy zaawansowane rozwiązania dotyczące ogrodzeń oraz bram dla klienta indywidualnego i firm.

Wybierz producenta


Bramy garażowe

Brama Prime

Brama segmentowa PRIME

Najwyższa jakość i unikalny produkt. Brama garażowa automatyczna nowej generacji.

Brama UniTherm

Brama segmentowa UniTherm

Niezwykła trwałość i odporność na działanie wiatru, przenikanie wody oraz przepuszczalność powietrza.

Brama UniPro

Brama segmentowa UniPro

Ciepła i cicha brama garażowa. Uszczelniona na całym obwodzie z najwyższej jakości paneli.


Brama roletowa

Brama roletowa

Brama wyposażona w standardzie w napęd. Konstrukcja pozwala oszczędzać miejsce pod sufitem.

Brama rozwierna

Brama rozwierna

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

Brama uchylna

Brama uchylna

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.


Ogrodzenia posesyjne

Kolekcje ogrodzeń

Kolekcje ogrodzeń Wiśniowski

Dziesiątki wzorów, które łatwo dopasować do nowoczesnej i tradycyjnej zabudowy.

Brama Skrzydłowa i Furtka

Bramy skrzydłowe i furtki

Szeroki wybór bram skrzydłowych i furtek,które można dopasować do każdego ogrodzenia.

Bramy przesuwne

Bramy przesuwne

Niezawodna praca w każdych warunkach. To funkcjonalność i bezpieczeństwo gwarantowane przez najwyższą jakość wykonania.


Segmenty i słupy ogrodzeniowe

Segmenty i słupy ogrodzeniowe

Segmenty o solidnej konstrukcji montowane do słupa za pomocą akcesoriów montażowych.

Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe

Panele kratowe stanowią uniwersalne rozwiązanie które znajduje zastosowanie zarówno w obszarach przemysłowych oraz prywatnych.

Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe

Systemy ogrodzeń dla przemysłu to m.in. bramy przemysłowe, furtki i bramy skrzydłowe, ogrodzenia panelowe,sportowe oraz segmenty przemysłowe.


Drzwi i okna

Brama Prime

Drzwi zewnętrzne i tarasowe

Aluminiowe drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI, to idealne rozwiązanie dla tych, dla których liczy się oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu.

Brama UniTherm

Drzwi wewnętrzne

Uniwersalne i praktyczne drzwi, które możemy dopasować do każdego obietku. To trwałe i funkcjonalne rozwiązanie. Wyróżnia je solidna konstrukcja oraz uniwersalny montaż.

Brama UniPro

Okna

Okna alumniowe to m.in. okna jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, okna stałe przeznaczone do użytku w budynkach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, handlowych i usługowych, w salonach ekspozycyjnych, hotelach, obiektach mieszkalnych, obiektach sportowo-rekreacyjnych, bankach, zakładach produkcyjnych.


Produkty Uranos

Prefabrykaty betonowe

Prefabrykaty betonowe

Prefabrykaty betonowe Uranos to szeroka gama różnych elementów betonowych, które są niezbędne do montażu ogrodzeń.

Prefabrykaty betonowe

Podmurówki ogrodzeń

Łącznik i deski betonowe służące do wykonania podmurówki pod ogrodzenie pozwalające na wykonanie najwyższej jakości i estetycznego ogrodzenia.


Bramy dla domu

Brama GUARD

Brama GUARD

Wytrzymałe, bezawaryjne i stworzone przy wykorzystaniu najnowszych technologii.Bramy rolowane charakteryzują się odróżniającą je od konkurencji konstrukcją. Dodatkowo zajmują minimalną przestrzeń wymaganą do montarzu.

Osłona rolowana 52

Osłona rolowana 52

Brama ta posiada niewielkie rozmiary, ale kryje bardzo duży potencjał. Wyposażona w aluminiowe ocieplone profile zapewniające doskonałą izolację termiczną. Niewielkie rozmiary sprawiają, że brama ta może sprawdzić się w miejscach takich jak niewielkie garaże, domki narzędziowe i schowki. Dostępna w 11 kolorach.

Osłona rolowana 55

Osłona rolowana 55

Brama ta wyposażona jest w większe profile wypełnione pianką. Szerokość osłony może wynosić nawet 400 cm - pozwala to na wykorzystanie jej w takich miejscach jak stoiska handlowe, witryny sklepowe, galerie handlowe.


Bramy dla przemysłu

Brama przemysłowa Intense

Brama Intense

Stanowi doskonałe zabezpieczenie magazynów i hal produkcyjnych. Brama Intense odporna jest na wielokrotne zamykanie i otwieranie, działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo brama Intense jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze.


Kraty dla przemysłu

Krata rolowana Minilook

Krata rolowana Minilook

Krata rolowana idealnie nadająca się do zamykania części pomieszczeń takich w miejscach takich jak hale, warsztaty czy galerie handlowe. Posiada bardzo stabilne i wytrzymałe profile w różnych wersjach kolorystycznych.

Krata rolowana Easylook

Krata rolowana Easylook

Krata przeznaczona do zamykania bardzo szerokich części budynków. Wymiar zamykanych otworów to aż 710 cm, zatem idealnie nadaje się do zabezpieczenia parkingów i garaży podziemnych oraz bardzo dużych witryn handlowych. Bogata oferta kolorystyczna pozwoli na dopasowanie kraty do każdego projektu.


CLICKME - Inteligentny Dom

Inteligentne rolowane bramy i rolety

Inteligentne rolowane bramy i rolety

Dbaj o bezpieczeństwo rodziny i jej komfort - zamknij i otwórz rolety ze swojego telefonu. ShutterBox to sterownik przeznaczony do sterowania bezprzewodowo napędami rolet elektrycznych, markiz, ekranów projekcyjnych etc. z wykorzystaniem smartfonów i tabletów, również z dowolnego miejsca na świecie.

Inteligentne bramy wjazdowe i segmentowe

Inteligentne bramy wjazdowe i segmentowe

GateBox to pierwszy na świecie sterownik pozwalający na otwieranie i zamykanie bram, a także sprawdzanie ich stanu za pomocą smartfonów i tabletów, bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń i ukrytych opłat.

Czujnik parkingowy

Czujnik parkingowy

ParingSensor to unikalny sterownik LED RGB ułatwiający parkowanie przy wykorzystaniu kolorowego światła.


Czujnik jakości powietrza

Czujnik jakości powietrza

Miniaturowy, bezprzewodowy czujnik wykrywający obecność najbardziej trujących substancji obecnych w smogu - pyłów zawieszonych (PM1; PM2,5; PM10) - cząsteczek stałych na tyle niewielkich, iż mogą poprzez układ oddechowy przedostać się do układu krążenia a następnie do całego organizmu.

Piloty

Piloty

μRemote to pierwszy pilot czwartej generacji, przy jego pomocy można sterować wszystkimi urządzeniami w domu i ogrodzie, konfigurowany z aplikacji, ładowany jak smartfon; po prostu smart.

Inteligentny ściemniacz LED

Inteligentny ściemniacz LED

wLightBoxS to miniaturowe urządzenie pozwalające kontrolować jasność jednokolorowego oświetlenia LED z wykorzystaniem smartfonów i tabletów; dzięki unikalnej technologii μWiFi pozwala sterować oświetleniem bezprzewodowo.


Inteligentne światło LED RGB+W

Inteligentne światło LED RGB+W

wLightBox to najmniejszy na świecie, bezprzewodowy kontroler oświetlenia pozwalający sterować oświetleniem LED – kolorowym (RGB+W) oraz jednokolorowym; obsługiwany przy pomocy nie tylko smartfonów i tabletów, ale również laptopów, komputerów osobistych oraz innych współczesnych urządzeń.

Ściemniacz dowolnego oświetlenia

Ściemniacz dowolnego oświetlenia

DimmerBox to pierwszy na świecie sterownik pozwalający włączać i wyłączać oraz kontrolować jasność tradycyjnego oświetlenia 230V – zarówno żarowego jak i LED bezpośrednio z użyciem smartfonów i tabletów - również z dowolnego miejsca na świecie.

Inteligentne gniazdko 230V

Inteligentne gniazdko 230V

SwitchBox pozwala bezprzewodowo włączać lub wyłączać urządzenia elektryczne zasilane napięciem sieciowym 230V o mocy do 3kW; można nim sterować obciążeniem za pomocą urządzeń mobilnych oraz komputerów osobistych z dowolnego miejsca na świecie.


Inteligentny włącznik do 2 urządzeń 230V

Inteligentny włącznik do 2 urządzeń 230V

SwitchBoxD - “podwójny” switchBox - pozwala bezprzewodowo włączać lub wyłączać urządzenia elektryczne zasilane napięciem sieciowym 230V - może sterować dwoma obciążeniami po 5A (łącznie 2 kW); nadaje się do mniejszych urządzeń, wszędzie tam, gdzie chcemy sterować dwoma niezależnymi obwodami elektrycznymi przy pomocy jednego sterownika.

Przycisk bezprzewodowy

Przycisk bezprzewodowy

InBox to miniaturowy moduł, który pozwala sterować urządzeniami za pomocą przycisku, bez konieczności podłączania ich przewodami, bez ograniczeń.


Produkty dla przemysłu

Brama aluminiowa CLASSIC

B.ALU Classic

Aluminiowa brama przesuwna przeznaczona głównie dla rozwiązań przemysłowych.

Brama aluminiowa ECO

B.ALU ECO

Najwyższej jakości przesuwna brama alumniowa. Najwyższa jakość wykonania.

Brama aluminiowa VARO

B.ALU VARO

Modułowa przesuwna brama alumniowa. Łatwość transportu i montażu dzięki modułowemu rozwiązaniu.


Produkty dla domu

Brama aluminiowa Colibri

B.ALU Colibri - brama przesuwna

Niespotykane na polskim rynku rozwiązania bram aluminiowych najwyższej jakości.

Brama aluminiowa Colibri

B.ALU Colibri - brama odchylana

Niespotykane na polskim rynku rozwiązania bram aluminiowych najwyższej jakości.

Ogrodzenie aluminiowe Colibri

Ogrodzenia Colibri

Nowoczesne i unikalne rozwiązanie ogrodzeń wykonanych z aluminium. Najwyższa jakość wykonania połączona z nowatorskim podejściem do designu.


Produkty i akcesoria do montażu ogrodzeń

Akcesoria do montażu ogrodzeń

Akcesoria do montażu ogrodzeń

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem firmy Del Ponti. Posiadamy w ofercie produkty i akcesoria używane podczas montażu ogrodzenia.